Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žádost o pomoc s výrobky do prodeje na sv. Martina

20. 10. 2017

Vážení rodiče,

            dne 10. listopadu 2017 organizujeme tradiční dobročinný prodej výrobků žáků ZŠ Jungmannovy sady Mělník u příležitosti průvodu Sv. Martina. Výtěžek prodeje je každý rok zaslán na konto Občanské hnutí Přátelé Stonožky (č. 19-0011001359/0800). Hnutí ve spolupráci s Armádou ČR podporuje mezi jinými projekty i výstavbu a vybavení škol ve válkou sužovaných oblastech. O aktuální činnosti hnutí se více dozvíte na http://www.stonozka.org/. Dále se žáci žákovského parlamentu shodli, že část získaných finančních prostředků věnujeme na rehabilitaci a léčebné výdaje Nikol Čížkové, žákyni I. A třídy naší školy, která trpí vrozenou genetickou vadou spinální svalovou atrofií a je nucena se pohybovat na vozíku.

            Do charitativního prodeje budou žáci naší školy tvořit v rámci vyučování drobná díla různého charakteru. Aby byla paleta výrobků pestrá, obracíme se na vás, milí rodiče, zda byste dle svého uvážení mohli přispět vlastní tvorbou do prodeje. Věříme, že je mezi vámi řada zručných maminek a tatínků, prarodičů. Uvítáme jakékoliv nápadité předměty, ozdoby, dekorace a malá drobná jedlá potěšení.

Podpořte prosím naše každoroční nadšení a přispějte do předvánočního prodeje i vaším vlastnoručně vyrobeným zbožím. Rozhodnete-li se podpořit náš projekt, přineste do školy výrobek určený k prodeji, můžete samozřejmě navrhnout cenu, za kterou ho chcete prodat. Váš výrobek spolu s ostatními nabídneme k prodeji v našem stánku na náměstí Míru. Věříme, že se mezi vámi najdou příznivci a naši podporovatelé a předem vám za to upřímně děkujeme. Odměnou vám bude možnost strávit čas s vašimi dětmi společnou tvorbou a dobrý pocit, že myslíte i na druhé, kteří potřebují naši pomoc.

Výrobky můžete nosit do dopoledne 10. 11. 2017 do sekretariátu školy.

Za vaši pomoc vám upřímně děkujeme, velice si jí vážíme.

Olga Čermáková

zástupce ředitele

ZŠ Jungmannovy sady Mělník, příspěvková organizace