Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příškolní tábor 2018

23. 4. 2018

Vážení rodiče, příznivci školy a děti, 

naše škola se po šesti letech rozhodla navázat na dobrou pověst letního příškolního tábora a zorganizovat již 6. ročník. Program je určen pro žáky naší školy, kteří mají zájem strávit konec prázdnin v kolektivu kamarádů a spolužáků. Klademe důraz na spolupráci dětí z různých věkových skupin, věkové rozmezí od prvňáčků, po vycházející žáky.  

Cílem je posílit vrstevnické vztahy ve školním prostředí, vznik nových přátelství pokračujících následně ve školním prostředí. Cílíme také na pomoc rodičům s vytvářením programu pro děti na konci prázdnin. Příškolák je připravován skupinou pedagogů, které děti i rodiče znají. 

Děti se sejdou každý den před školou a odpoledne (po skončení akce) si je vyzvednou rodiče.   

Termín tábora: 20. – 24. 8. 2018 

Předběžný program: 

Pondělí:  ZOO Praha 

Úterý:    cyklistika, brusle, hry 

Středa:   turistika (Liběchov, Želízy, koupaliště) 

Čtvrtek:  Mirákulum Milovice 

Pátek:     Výtvarná dílna 

 

Program může být aktuálně změněn podle počasí, počtu a věku účastnících se dětí. 

 

Tým pedagogů: 

Mgr. Miroslava Bělochová 

Mgr. Slávka Rolencová 

Mgr. Ilona Šutová 

Mgr. Iva Dardová 

PaeDr. Dalibor Ullrych 

Mgr. Miloš Gruber 

Mgr. Radka Koláčná 

Mgr. Iva Kopecká 

Radka Mašková 

 

Cena tábora: 2 000 Kč 

Příškolák se bude konat pouze při počtu dvaceti přihlášených dětí.